Truputi vėjuotą, bet saulėtą balandžio 24 dieną Žilvičio vaikai, mokytojos, padėjėjos, kiti darbuotojai, tėveliai ir visi prijaučiantys tvarkėmės savo darželio teritoriją ir ne tik. Mokėmės saugoti mus supančią aplinką ir savo nuoširdžiu darbu prisidėjome prie jos puoselėjimo.
Dideli ir maži tvarkė, grupavo, prisirinko ir atrinko lauko žaisliukus ir priemones, gamtines medžiagas, išmetė šiukšles, grėbė po žiemos likusius lapus. Net ir mažiausi ėmė šluoteles, grėbliukus, pakėlė šiukšlę. Vaikai padėjo vieni kitiems, rodė ir gyrėsi mokytojoms, dalinosi savo įspūdžiais, teigiamomis emocijomis – kiemas skambėjo nuo juoko, šūksnių, linksmo šurmulio.
Džiaugiamės žaisdami, dirbdami, mokydamiesi ir tyrinėdami saugioje bei tvarkingoje aplinkoje, kurią patys saugome, tausojame ir puošiame.
Tvarios mokyklos darbo grupė
Ir mes DARĖM! 2026-04-24


