Balandžio 22 dieną visų grupių vaikų veiklos prasidėjo nuo šventinio žygiavimo į sporto salę, kurioje vyko judesio džiaugsmo pažinimo ir bendrystės šventė, „Lietuvos mažųjų žaidynių 2026“ II-ojo etapo festivalis. Vaikai mankštinosi, išbandė jėgas įvairiose sportinėse rungtyse. Mažiausius nustebino logopedės Viktorija ir Kristina parodžiusios raidelių mankštą, surengusios spalvų rinkimo varžybas, šaukštų šokį. Vyresnieji rungtyniavo estafečių varžybose, žaidė judriuosius žaidimus. Visi dalyviai buvo apdovanoti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ diplomais.
Parengė meninio ugdymo mokytoja J. Kirstukienė



