Balandžio 17 dienos rytą ankstyvojo amžiaus „Boružiukų“ ir priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupių vaikai susitiko „Draugystės jogos“ renginyje. Veiklos metu vaikai kartu atliko smagius jogos pratimus, mokėsi atsipalaiduoti, taisyklingai kvėpuoti ir draugiškai bendradarbiauti. Vyresnieji „Bitučių“ grupės vaikai noriai rodė pavyzdį mažiesiems draugams, skatino judėti, šypsotis ir drąsiai įsitraukti į veiklas. Jaukioje aplinkoje vaikai patys kūrė gerą nuotaiką – netrūko gerų emocijų, buvo daug juoko, judesio bei gražios bendrystės. Parengė mokytojos Ingrida M. Modesta L.
„Draugystės joga“ 2026-04-17


