Menu Close

„Draugystės joga“ 2026-04-17

Balandžio 17 dienos rytą  ankstyvojo amžiaus  „Boružiukų“ ir priešmokyklinio ugdymo  „Bitučių“ grupių vaikai  susitiko „Draugystės jogos“ renginyje.   Veiklos metu vaikai kartu atliko smagius jogos pratimus, mokėsi atsipalaiduoti, taisyklingai kvėpuoti ir draugiškai bendradarbiauti. Vyresnieji  „Bitučių“ grupės  vaikai noriai rodė pavyzdį mažiesiems   draugams, skatino judėti, šypsotis ir drąsiai įsitraukti į veiklas. Jaukioje aplinkoje vaikai patys kūrė gerą nuotaiką –  netrūko  gerų emocijų, buvo daug juoko, judesio bei  gražios bendrystės. Parengė mokytojos Ingrida M.  Modesta L.

Skip to content