Menu Close

Mzikinė meninė veikla „Skambėk, pavasarėli!“  2026-05-27

Gegužės 27 d. nuotoliniu būdu vyko smagi muzikinė meninė veikla „Skambėk, pavasarėli!“. Nuotoliniame susitikime dalyvavo „Katinėlių“ gr. ir Kauno lopšelio – darželio „Vilnelė“ „Žuvyčių“ grupės 3-4 metų amžiaus vaikai. Veiklos metu mažieji turėjo galimybę kartu dainuoti, judėti, muzikuoti ir pajusti bendrystę su kito darželio draugais.
Renginys prasidėjo pasisveikinimu ir pokalbiu apie pavasarį – bundančią gamtą, sugrįžtančius paukščius ir šiltėjančius orus. Vėliau vaikai linksmai šoko pagal dainelę „Pavasaris“, atlikdami paprastus judesius, vaizduojančius saulės spindulius, besiskleidžiančias gėles ir lengvą pavasario vėjelį.
Klausydamiesi ir dainuodami dainelę „Žaliam mūsų miškely“, vaikai mėgdžiojo įvairių paukščių balsus, stengėsi atkartoti jų skleidžiamus garsus ir judesius. Ši veikla skatino vaikų kūrybiškumą, klausymosi gebėjimus bei domėjimąsi gamta.
Didelio susidomėjimo sulaukė ir „Viščiukų dainelė“. Jos metu vaikai linksmai dainavo, imitavo viščiukų judesius bei balsus, ritmingai judėjo pagal muziką. Mažieji aktyviai įsitraukė į veiklą, demonstravo gerą nuotaiką ir noriai bendravo su kito darželio vaikais.
Nuotolinė veikla suteikė vaikams daug džiugių emocijų, ugdė muzikinius gebėjimus, ritmikos pojūtį, kūrybiškumą ir bendravimo įgūdžius. Meninė veikla „Skambėk, pavasarėli!“ padėjo vaikams pajusti pavasario nuotaiką ir patirti muzikavimo džiaugsmą kartu su bendraamžiais iš kito darželio. Dėkojame Kauno lopšelio – darželio „Vilnelė“ auklėtojai Editai Burbienei už bendradarbiavimą!

Parengė meninio ugdymo mokytoja Aldona Venckienė ir mokytoja Ingrida Černauskė.

 

Skip to content