Menu Close

„Lanko sukimo čempionatas“ 2026-05-26

Gegužės 26 d. darželyje vyko nuotaikingas ir aktyvus „Lanko sukimo čempionatas“, kurio tikslas – skatinti sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, bendruomeniškumą. Čempionate dalyvavo vaikai, mokytojai ir visa darželio bendruomenė. Dalyviai varžėsi komandose, demonstravo savo vikrumą ir ištvermę sukdami lankus. Renginio metu netrūko juoko, palaikymo šūksnių bei džiugių emocijų. Aktyvus judėjimas gali būti ne tik naudingas sveikatai, bet ir smagus būdas stiprinti draugystę, bendravimą bei bendruomeniškumą.

Sveikatos stiprinimo grupė

Skip to content